ميني چيلرهاي هوا خنک

مینی چیلر های خانگی اروند با نام تجاری AMCH قابل نصب در پشت بام و بالکن، محصولی کم حجم و به صرفه با راندمان حرارتی بسیار مطلوب به منظور بهره برداری در اماکن مسکونی می باشد. این محصول کم حجم برای مقاصد صنعتی نیز کاربرد دارند.

درباره مینی چیلر های اروند

محصول جديد ميني چيلر هوا خنک اروند مجهز به کمپرسورهاي اسکرال، مبدل صفحه اي به عنوان اواپراتور و کندانسور فين و لوله میباشد که توانایی سازگاری با بار سرمايي دقيق مراکز مسکوني و کاربردهاي کوچک و متوسط را داراست. ميني چيلرها مي توانند آب سرد فن کويل ها را تامين کنند.  ميني چيلرهای اروند به دليل قابليت تغيير فين کندانسوري از آلومينيومي به Heresite و همچنين جنس بدنه آن، قادر به بکار گيري در مناطق شور، نمکي و صنعتي مي باشد.

ویژگی های فنی مینی چیلر اروند

به جهت جلوگیری از بروز خطا در انتخاب پمپ این چیلر ها به همراه پمپ سیرکولاسیون و مخزن ذخیره آب طراحی و ساخته میشود . منبع ذخیره و منبع انبساط از تعداد روشن و خاموش شدن های متوالی کمپرسور دستگاه می کاهد.

درخواست سفارش محصول

مزیت های مینی چیلرهای اروند

استانداردهای مورد استفاده در مینی چیلر اروند

سیستم های تهویه مطبوع فقط خنک کننده صرفا برای کاربردهایی که فقط به خنک کننده نیاز است.

کمپرسور اسکرول در صورتی که دارای مهر و موم هوا باشد که از ورود هر گونه ماده خارجی مانند هوا به داخل کمپرسور جلوگیری می کند، هرمتیک شناخته می شود.

فن محوری نوعی فن است که باعث می شود گاز در جهت محوری و موازی با محوری که پره ها به دور آن می چرخند، جریان یابد.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

مجتمع الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص اعلام رضایتمندی از محصولات آن شرکت ، باستحضار میرساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و درحال بهره برداری می باشد. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
با آرزوی توسعه هر چه بیشتر صنایع داخلی کشور
مدیریت مجتمع الیزیوم

مینی چیلر اروند

همین حالا برای سفارش  مینی چیلر اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000