مینی چیلر هوا خنک

مینی چیلر هوا خنک خانگی اروند با نام تجاری AMCH قابل نصب در پشت بام و بالکن، محصولی کم حجم و به صرفه با راندمان حرارتی بسیار مطلوب به منظور بهره برداری در اماکن مسکونی می باشد. این محصول کم حجم برای مقاصد صنعتی نیز کاربرد دارند.

قیمت مینی چیلر

درباره مینی چیلرهای اروند

محصول جديد مینی چیلر هوا خنک اروند مجهز به کمپرسورهاي اسکرال، مبدل صفحه اي به عنوان اواپراتور و کندانسور فين و لوله میباشد که توانایی سازگاری با بار سرمايي دقيق مراکز مسکوني و کاربردهای کوچک و متوسط را داراست. مینی چیلرها می توانند آب سرد فن کويل ها را تامين کنند. مینی چیلرهای اروند به دليل قابليت تغيير فين کندانسوري از آلومينيومي به Heresite و همچنين جنس بدنه آن، قادر به بکار گيری در مناطق شور، نمکی و صنعتی مي باشد.

ویژگی های فنی مینی چیلر اروند

به جهت جلوگیری از بروز خطا در انتخاب پمپ این چیلر ها به همراه پمپ سیرکولاسیون و مخزن ذخیره آب طراحی و ساخته میشود . منبع ذخیره و منبع انبساط از تعداد روشن و خاموش شدن های متوالی کمپرسور دستگاه می کاهد.

درخواست سفارش مینی چیلر

مینی چیلر هوا خنک خانگی

مزیت های مینی چیلرهای اروند

استانداردهای مورد استفاده در مینی چیلر اروند

سیستم خنک کننده

سیستم های تهویه مطبوع فقط خنک کننده صرفا برای کاربردهایی که فقط به خنک کننده نیاز است.

کمپرسور هوا خنک

کمپرسور اسکرول در صورتی که دارای مهر و موم هوا باشد که از ورود هر گونه ماده خارجی مانند هوا به داخل کمپرسور جلوگیری می کند، هرمتیک شناخته می شود.

فن محوری مینی چیلر هوا خنک

فن محوری نوعی فن است که باعث می شود گاز در جهت محوری و موازی با محوری که پره ها به دور آن می چرخند، جریان یابد.

مینی چیلر در کدام پروژه ها نصب شده است؟

نظرات مشتریان

مجتمع الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص اعلام رضایتمندی از محصولات آن شرکت، باستحضار میرساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و درحال بهره برداری می باشد. بدینوسیله ضمن تشکر، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
با آرزوی توسعه هر چه بیشتر صنایع داخلی کشور
نظر مدیریت محترم مجتمع الیزیوم در مورد مینی چیلرهای هوا خنک شرکت یکتا تهویه اروند
مدیریت مجتمع الیزیوم

مینی چیلر اروند

همین حالا برای سفارش  مینی چیلر اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349