چيلر هوا خنک با کندانسور فين و لوله و اواپراتور DX

چیلرهای هوا خنک اروند با رعایت استاندارد های روز الکترونیکی، حرارتی، مقاومت و ایمنی ارائه شده اند . در طراحی, ساخت و تولید راندمان حرارتی بالا و توان مصرفی پایین اولویت قرار گرفته است. برای تهیه چیلر هوا خنک اسکرو با ما تماس بگیرید.

چیلر هوا خنک اسکرو

درباره چيلر هوا خنک با کندانسور فين

در کاربردهای صنعتی، لزوم استفاده از چیلر در تمام طول سال امری ست طبیعی، از این رو تمهیدات لازم برای کارکرد صحیح سیستم در دمای هوای محیط زیر صفر نیز به کار گرفته شده و چیلرها قادرند به صورت صحیح در شرایط هوای محیط بسیار سرد نیز شروع به کار نموده و در مدار تولید قرار گیرند. اين چيلرها بر اساس تقسيم بندي يوروونت، سطح صدا و حداکثر دماي محيط تقسيم بندي شده اند. پیشنهاد ما به شما چیلر هوا خنک اسکرو است.

ویژگی های فنی چيلر هوا خنک با کندانسور فين

چيلرهای هوا خنک مجهز به کمپرسورهای اسکرو، کندانسورهای فين آلومينيومی، لوله مسی با شيار داخلی، اواپراتور پوسته، لوله DX و شير انبساط الکترونيکی می باشند. از فن های محوری و کويل های V شکل در اين کندانسورها استفاده شده است. تمامی مراحل تحقیق و توسعه، طراحی و تولید این محصول توسط شرکت اروند انجام شده و مناسب براي نصب شدن در محيط خارجی می باشند. یکی از مزایای اصلی چیلرهای هوا خنک این است که مانند چیلرهای آب خنک به برج خنک کننده یا منبع آب جداگانه نیاز ندارند. این می تواند باعث صرفه جویی در فضا و کاهش هزینه های نصب شود. علاوه بر این، چیلرهای هوا خنک معمولاً نسبت به چیلرهای آب خنک نگهداری و کارکرد آسان‌تری دارند، زیرا قطعات کمتری دارند.

درخواست سفارش چیلر هوا خنک اسکرو

قیمت چیلر هوا خنک اسکرو

مزیت های چيلر های هوا خنک اسکرو اروند

چيلر هوا خنک با کندانسور فين و لوله و اواپراتور DX

برچسب انرژی

برچسب های بهره وری انرژی نشان دهنده کارایی انرژی دستگاه مورد نظر است. وسایلی که در مصرف انرژی کارآمد هستند، برای دستیابی به همان سطح عملکرد نسبت به مدل‌های مشابه با اندازه یا ظرفیت یکسان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

چیلر

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

قیمت چیلر هوا خنک و آب خنک

مناطق استوایی مناطقی از زمین هستند که استوا را احاطه کرده اند. آنها در عرض جغرافیایی توسط استوایی سرطان در نیمکره شمالی در 23°26'10.9 اینچ شمالی و گرمسیر برج جدی در نیمکره جنوبی در 23°26'10.9 اینچ شمالی تعریف می شوند. این عرض های جغرافیایی مطابق با شیب محوری زمین است.

چیلر هوا خنک در کدام پروژه ها نصب شده است؟

نظرات مشتریان

چکاد انرژی
با سلام و احترام
در خصوص دو دستگاه چیلر تراکمی هوایی اسکرو 280 تن تبرید واقعی، ضمن تماس با مشتری و بهره برداری نهایی ، مراتب رضایتمندی ایشان را نسبت به محصول خریداری شده اعلام می نماید.
نظر چکاد انرژی در مورد چیلر هوا خنک اسکرو شرکت یکتا تهویه اروند
احمد آقایی - مدیر عامل
چیلر هوا خنک اسکرو

چيلر با کندانسور فین

همین حالا برای سفارش  چيلر هوا خنک اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349