چيلر با کندانسور فين و لوله و اواپراتور DX

چیلرهای هوا خنک اروند با رعایت استاندارد های روز الکترونیکی، حرارتی، مقاومت و ایمنی ارائه شده اند . در طراحی, ساخت و تولید راندمان حرارتی بالا و توان مصرفی پایین اولویت قرار گرفته است.

درباره چيلر با کندانسور فين

در کاربردهای صنعتی، لزوم استفاده از چیلر در تمام طول سال امری ست طبیعی، از این رو تمهیدات لازم برای کارکرد صحیح سیستم در دمای هوای محیط زیر صفر نیز به کار گرفته شده و چیلرها قادرند به صورت صحیح در شرایط هوای محیط بسیار سرد نیز شروع به کار نموده و در مدار تولید قرار گیرند. اين چيلرها بر اساس تقسيم بندي يوروونت، سطح صدا و حداکثر دماي محيط تقسيم بندي شده اند.

ویژگی های فنی چيلر با کندانسور فين

چيلرهاي هواخنک مجهز به کمپرسورهاي اسکرو، کندانسورهای فين آلومينيومی، لوله مسي با شيار داخلي، اواپراتور پوسته،لوله DX و شير انبساط الکترونيکي مي باشند. از فن هاي محوري و کويل هاي V شکل در اين کندانسورها استفاده شده است.تمامی مراحل تحقیق و توسعه، طراحی و تولید این محصول توسط شرکت اروند انجام شده و مناسب براي نصب شدن در محيط خارجي مي باشند.

درخواست سفارش محصول

مزیت های چيلر های هوا خنک اروند

چيلر با کندانسور فين و لوله و اواپراتور DX

برچسب های بهره وری انرژی نشان دهنده کارایی انرژی دستگاه مورد نظر است. وسایلی که در مصرف انرژی کارآمد هستند، برای دستیابی به همان سطح عملکرد نسبت به مدل‌های مشابه با اندازه یا ظرفیت یکسان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

مناطق استوایی مناطقی از زمین هستند که استوا را احاطه کرده اند. آنها در عرض جغرافیایی توسط استوایی سرطان در نیمکره شمالی در ۲۳°۲۶'۱۰.۹ اینچ شمالی و گرمسیر برج جدی در نیمکره جنوبی در ۲۳°۲۶'۱۰.۹ اینچ شمالی تعریف می شوند. این عرض های جغرافیایی مطابق با شیب محوری زمین است.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

چکاد انرژی
با سلام و احترام
در خصوص دو دستگاه چیلر تراکمی هوایی اسکرو ۲۸۰تن تبرید واقعی ، ضمن تماس با مشتری و بهره برداری نهایی ، مراتب رضایتمندی ایشان را نسبت به محصول خریداری شده اعلام می نماید.
احمد آقایی - مدیر عامل

چيلر با کندانسور فین

همین حالا برای سفارش  چيلر هوا خنک اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000