چيلر با کندانسور آب خنک و اواپراتور DX

چيلرهای شرکت اروند مجهز به اواپراتور پوسته و لوله DX، کندانسور پوسته و لوله، کمپرسور اسکرو و شير انبساط‌های الکترونيکي است. اين چيلر مناسب برای استفاده در شرایط آب و هوایی خشک با قابلیت نصب در محیط‌های سرپوشیده مانند موتور خانه مي‌باشد. 

درباره چيلر با کندانسور آب خنک

این محصول قابليت نصب آسان را دارد. سطح صدا و میزان لرزش کم این محصول آن را از سایر رقبا هم رده خود متمایز کرده است.
اين چيلرها همچنين بر اساس استاندارد بین المللی Eurovent در کلاس‌های مختلف سطح انرژی تقسیم میگردد.

ویژگی های فنی چيلر آب خنک اروند

چیلر های آب خنک اروند با هدف برآوردن آب خنک مورد نیاز برودت محیط و با رعایت استاندارد های روز از لحاظ الکترونیکی، حرارتی، مقاومت و ایمنی با راندمان حرارتی بالا و توان مصرفی پایین تولید گشته اند.
این محصول مناسب برای کاربری های مسکونی، اداری وتجاری میباشد.

شرکت اروند با توجه به استاندارد های جهانی مانند EUROVENT و با استفاده از تکنولوژی ،تجهیزات ، ابزارآلات و ماشین ها و نرم افزار های روز دنیا و در نظر گرفتن توان مصرفی پایین و راندمان حرارتی بالا اقدام به طراحی این محصول متناسب با نیاز های شما نموده است.

درخواست سفارش محصول

مزیت های چيلر با کندانسور آب خنک اروند

استانداردهای مورد استفاده در چيلر با کندانسور آب خنک

یکی از انواع چیلرهایی است که برای خنک کردن آب مورد استفاده در پروژه ها یا سازه های صنعتی یا خانگی حرارت را از آن خارج کرده و آب را دوباره وارد چرخه بهره برداری می کند. در واقع چیلرها گرما را از فضایی که نیاز به کنترل دما دارد انتقال داده و به فضای دیگری منتقل می کنند.

اواپراتورها به دقت مهندسی شده اند تا نرخ انتقال حرارت عالی، جوشاندن مبرد موثر و حمل مطمئن روغن را ارائه دهند. مدارهای پوسته طوری طراحی شده اند که عملکرد بالا با افت فشار کم را برای حفظ توان پمپاژ مورد نیاز ارائه دهند.

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

شرکت مهندسی عمران شمس
با سلام و احترام
بدینوسیله ضمن تقدیر مراتب رضایتمندی از کیفیت محصولات شرکت یکتا تهویه اروند بابت خرید" سه دستگاه چیلر تراکمی آبی اسکرو ۳۰۰ تن تبرید واقعی" را ابراز داشته و موفقیت روز افزون و سربلندی برای شما و همکاران محترمتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
علی یزدی زاده - مدیر پشتیبانی

چيلر با کندانسور آب خنک

همین حالا برای سفارش  چيلر آب خنک اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000