چطور میتوانیم کمک کنیم؟

سوال خود را از ما بپرسید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم

درباره مرکز آموزش اروند

مرکز آموزش اروند از سال 1401 به عنوان بازوی آموزشی شرکت یکتا تهویه اروند شروع به فعالیت نموده و هم اکنون توانسته است با توسعه کیفی و کمی فعالیت‌های خود نقشی سازنده در جهت افزایش بهره‌وری منابع انسانی بخش صنعت تهویه مطبوع  کشور ایفا نماید. این مرکز بعنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش‌های تخصصی صنعت تهویه مطبوع، نقشی فعال در جهت راهبری، مدیریت و اجرای آموزش‌های مورد نیاز در حوزه تهویه مطبوع را در سطح کشور عهده‌دار می‌باشد. مرکز آموزش با شعار ” آموزش موثر” کلید تحول در بخش کسب و کار کشور، تلاشی منسجم و هدفدار را در جهت ارتقای دانش، بینش و مهارت‌های حرفه‌ای پرسنل و تکنسین های حوزه کسب و کار کشور در پیش گرفته و با استفاده از روش‌های کاربردی در طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی می‌کوشد نقشی موثر در بهبود و نوآوری محصولات داشته باشد.

دپارتمان های مرکز آموزش اروند

امتیازات آموزش در اروند

گواهینامه رسمی

دریافت مدرک پایان دوره مهارت پیشرفته

اساتید مجرب

حضور اساتید برجسته و و مدیران اجرایی

آموزش همراه با تجربه

فعالیت عملی در طول زمان آموزش

دعوت به کار

دعوت به کار از هنرجویان با استعداد

سوالات متداول هنرجویان

نحوه دریافت گواهینامه چگونه است؟

پس از اتمام دوره و به دست آوردن نمره قبولی در پیج شخصی درس خریداری شده به صورت خودکار گواهینامه شما صادر شده و قابلیت دانلود و همچنین به اشتراک گذاشتن لینک گواهینامه جهت استعلام کارفرمایان و یا گذاشتن در لینکدین شخصی شما در پایین صفحه گواهینامه رادارد.

چگونه می توان از تسهیلات تخفیف ها استفاده نمود؟

مرکز آموزش اروند برای استفاده هرچه بهتر دانش پذیران گرامی از دوره ها و خدمات، در بعضی مناسبت ها و اعیاد خاص تخفیفاتی را ارائه می کند. این تخفیفات در صفحات شبکه های اجتماعی شرکت یکتا تهویه اروند به اطلاع عموم می رسند.

نحوه انصراف و انتقال دوره درمرکز آموزش اروند به چه شکل است؟

برای انصراف و استرداد وجه دوره بایستی ازطریق واحد مالی مرکز آموزش اروند، فرم مخصوص را دریافت کرده و با ارائه این فرم و در صورت موافقت مدیریت، هزینه دوره مسترد می شود. توجه داشته باشید که در صورت درخواست استرداد پس از برگزاری کلاس ها، مقدار 20% از وجه کسر می شود.

افتخارات مرکز آموزش اروند

مقالات

ثبت نام در دوره های آموزشی اروند

لطفا درخواست خود را ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349