فن کویل کاستی اروند

فن کویل های کاستی شرکت اروند از نوع چهار طرفه بوده و در مدل های دو و چهار لوله تولید می شوند که برای نصب درون سقف کاذب مناسب است.

درباره فن کویل کاستی اروند

فن کویل های کاستی شرکت اروند از نوع چهار طرفه بوده و در مدل های دو و چهار لوله تولید می شود و برای نصب درون سقف کاذب طراحی شده اند. این فن کویل ها دارای هوادهی ۳۰۰ تا ۸۰۰ فوت مکعب بر دقیقه می باشند. ظرفیت سرمایشی از ۲ تا ۸.۱ کیلو وات و ظرفیت گرمایی از ۳.۷ تا ۱۶.۸ کیلو وات می باشد و مناسب برای نصب در محیط های مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی هستند.

 

ویژگی های فنی

این محصول به راحتي قابليت اتصال به شبکه BMS را دارا میباشد، همچنین به آساني قابل نصب بوده و عمليات تعمير و نگهداري آن به سهولت صورت مي پذيرد.

درخواست سفارش محصول

مزیت های فن کویل کاستی اروند

استانداردهای محصول

گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده از فناوری های مختلف برای کنترل دما، رطوبت و خلوص هوا در یک فضای بسته است. هدف آن ارائه آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخلی قابل قبول است.

هیدرونیک استفاده از آب مایع یا آب گازی یا محلول آب به عنوان وسیله انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش است. نام این سیستم ها را از سیستم های نفتی و بخار متمایز می کند

موتور AC یک موتور الکتریکی است که توسط جریان متناوب به حرکت در می آید. موتور AC معمولاً از یک استاتور بیرونی و یک روتور داخلی تشکیل شده است.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

مجتمع الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص اعلام رضایتمندی از محصولات آن شرکت ، باستحضار میرساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و درحال بهره برداری می باشد. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
با آرزوی توسعه هر چه بیشتر صنایع داخلی کشور
مدیریت مجتمع الیزیوم

فن کویل کاستی

همین حالا برای سفارش  فن کویل کاستی اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000