چیلر هوا خنک مدولار اروند

چیلر هوا خنک مدولار اروند با طراحی جديد، محصولي با تکنيک مهندسي بالا است. اين دستگاه مجهز به کمپرسورهاي اسکرال، اواپراتور پوسته و لوله DX و کندانسور فين و لوله مي باشد. هر مدول مي تواند به عنوان دستگاه اصلي فعالیت نماید و سایر آنها به عنوان دستگاه کمکي با هم ترکيب شده و با بارهای سرمایی متنوع ترکیب گردند.

چیلر هوا خنک مدولار

چیلر هوا خنک مدولار اروند

در کاربردهای صنعتی، لزوم استفاده از چیلر در تمام طول سال امری ست طبیعی، از این رو تمهیدات لازم برای کارکرد صحیح سیستم در دمای هوای محیط زیر صفر نیز به کار گرفته شده و چیلرها قادرند به صورت صحیح در شرایط هوای محیط بسیار سرد نیز شروع به کار نموده و در مدار تولید قرار گیرند. اين چيلرها بر اساس تقسيم بندي يوروونت، سطح صدا و حداکثر دماي محيط تقسيم بندي شده اند.

ویژگی های فنی چیلرهای هوا خنک مدولار

چيلرهاي هواخنک مجهز به کمپرسورهاي اسکرو، کندانسورهای فين آلومينيومی، لوله مسي با شيار داخلي، اواپراتور پوسته،لوله DX و شير انبساط الکترونيکي مي باشند. از فن هاي محوري و کويل هاي V شکل در اين کندانسورها استفاده شده است.تمامی مراحل تحقیق و توسعه، طراحی و تولید این محصول توسط شرکت اروند انجام شده و مناسب براي نصب شدن در محيط خارجي مي باشند.

درخواست سفارش محصول

قیمت چیلر هوا خنک مدولار

مزیت های چیلرهای هوا خنک مدولار

چیلرهای هوا خنک مدولار اروند

چیلر

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

سیستم مدار چیلر

اواپراتورها به دقت مهندسی شده اند تا نرخ انتقال حرارت عالی، جوشاندن مبرد موثر و حمل مطمئن روغن را ارائه دهند. مدارهای پوسته طوری طراحی شده اند که عملکرد بالا با افت فشار کم را برای حفظ توان پمپاژ مورد نیاز ارائه دهند.

قیمت چیلر هوا خنک و آب خنک

مناطق استوایی مناطقی از زمین هستند که استوا را احاطه کرده اند. آنها در عرض جغرافیایی توسط استوایی سرطان در نیمکره شمالی در 23°26'10.9 اینچ شمالی و گرمسیر برج جدی در نیمکره جنوبی در 23°26'10.9 اینچ شمالی تعریف می شوند. این عرض های جغرافیایی مطابق با شیب محوری زمین است.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

چکاد انرژی
با سلام و احترام
در خصوص دو دستگاه چیلر تراکمی هوایی اسکرو 280تن تبرید واقعی ، ضمن تماس با مشتری و بهره برداری نهایی ، مراتب رضایتمندی ایشان را نسبت به محصول خریداری شده اعلام می نماید.
نظر چکاد انرژی در مورد چیلر هوا خنک اسکرو شرکت یکتا تهویه اروند
احمد آقایی - مدیر عامل
خرید چیلر هوا خنک مدولار

چیلرهای هوا خنک مدولار

همین حالا برای سفارش  چيلر هوا خنک مدولار اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349