کندانسور هوا خنک مدولار اروند

کندانسور هوا خنک مدولار اروند به منظور دفع حرارت از طریق کویل‌های فین-تیوب و فن های محوری در سایز های متنوع و به صورت مدولار طراحی گشته و مناسب بهره‌برداری در محیط‌های صنعتی می‌باشند.
در طراحی تمامی کندانسور های هوایی شرکت اروند تمامی ملزومات و استاندارد های روز دنیا لحاظ شده و مورد تست قرار گرفته اند.

کندانسور هوایی

کندانسور هوا خنک مدولار اروند

کندانسورهاي هوا خنک براي بهترين عملکرد، حداقل مصرف انرژي، عملکرد کم صدا و طول عمر بالا طراحي شده اند.این محصول فضاي کمي را اشغال مي کند و به سبب نوع طراحی سرویس‌های دوره‌ای و  تعمير آن به راحتی انجام می گردد. مبردهاي دوست‌دار لايه اوزون براي اين کندانسورها مورد استفاده قرار مي گيرند

ویژگی های فنی کندانسور هوا خنک مدولار اروند

کندانسورهاي هوا خنک V شکل براي نصب در محيط بيرون طراحي شده اند. بدنه اين کندانسورها از گالوانيزه با جرم پوششي بسيار بالا، استيل رنگ شده، استينلس استيل و يا آلومينيوم مي تواند ساخته شود.همچنین فين هاي سينوسي V-waffle براي افزايش توان انتقال حرارت کويل ها مورد استفاده قرار میگیرند.

درخواست سفارش محصول

مزیت های کندانسور هوا خنک مدولار اروند

استانداردهای مورد استفاده در کندانسور هوا خنک مدولار اروند

برچسب انرژی

برچسب های بهره وری انرژی نشان دهنده کارایی انرژی دستگاه مورد نظر است. وسایلی که در مصرف انرژی کارآمد هستند، برای دستیابی به همان سطح عملکرد نسبت به مدل‌های مشابه با اندازه یا ظرفیت یکسان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

سیستم مدولار

طراحی ماژولار یا مدولار بودن در طراحی، یک اصل طراحی است که یک سیستم را به بخش های کوچکتر به نام ماژول تقسیم می کند که می تواند به طور مستقل ایجاد، اصلاح، جایگزین یا با ماژول های دیگر یا بین سیستم های مختلف مبادله شود.

مناطق استوایی و استفاده از کندانسور هوا خنک مدولار

مناطق استوایی مناطقی از زمین هستند که استوا را احاطه کرده اند. آنها در عرض جغرافیایی توسط استوایی سرطان در نیمکره شمالی در ۲۳°۲۶'۱۰.۹ اینچ شمالی و گرمسیر برج جدی در نیمکره جنوبی در ۲۳°۲۶'۱۰.۹ اینچ شمالی تعریف می شوند. این عرض های جغرافیایی مطابق با شیب محوری زمین است.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

بیمارستان حکیم جرجانی
با سلام
احتراما این مرکز رضایت خود را از نصب - استقرار و راه اندازی دو دستگاه کندانسور هوایی را پیرو استعلام از مسئول تاسیسات بیمارستان اعلام میدارد و در ضمن کمال تشکر را در خصوص همکاری و همیاری دفتر فنی آن شرکت با واحد تاسیسات را ابراز میدارد.
لوگوی تأمین اجتماعی
ریاست بیمارستان - دکتر سید امیرحسین موسوی

کندانسور هوا خنک مدولار

همین حالا برای سفارش کندانسور هوا خنک مدولار اروند​ اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349