فن کویل کانالی اروند

فن‌کویل‌های کانالی سری ADFN دارای ظرفیت هوادهی  600CFM تا 2400CFM می‌باشند. در فن‌کویل‌های کانالی سری ADFN از کویل‌های دو لوله‌ای و چهار لوله‌ای با قطر ″½ جهت تامین بار سرمایشی و گرمایشی استفاده می‌گردد.

فن کویل کانالی اروند

فن‌کویل کانالی با استفاده از تکنولوژی و طراحی روز دنیا قابلیت کانال‌کشی و توانایی تحمل افت فشار خارجی تا 100 پاسکال، با راندمان بالا و طول عمر طولانی را دارد. این سری از محصولات اروند قابلیت مکش و دهش هوا را به ترتیب در “زیر و پشت” و “روبرو” را دارد. همچنین این محصول به دو صورت نصب درون دیوار و یا سقف کاذب بدون پنل و یا به همراه پلنیوم خواهد داشت.

دبی جریان آب مورد نیاز جهت گرمایش و سرمایش این محصول به ترتیب توسط موتورخانه مرکزی و چیلر تامین می‌گردد. این تجهیز با توجه به ظرفیت‌های مختلف هوادهی و حرارتی دارای سطح کویل مختلف و با استفاده از تعداد فن مورد نیاز به صورت کوپل مستقیم به الکتروموتور با توان عملکردی مناسب متصل می‌باشد.

ویژگی های فنی فن کویل کانالی اروند

6.65kW تا 20.33kW ظرفیت سرمایشی

18.01kW تا  53.54kW ظرفیت گرمایشی

ظرفیت هوادهی 1020m3/hr  تا  4080m3/hr

تحمل افت فشار خارجی تا 100 پاسکال

کویل های فین-تیوب هیدروفیلیک سرمایشی و گرمایشی

فن‌های سانتیرفیوژ به همراه الکتروموتورهای کم صدا 6 سرعته

درخواست سفارش محصول

مزیت های فن کویل کانالی اروند

استانداردهای فن کويل کانالی اروند

سرمایش و گرمایش

گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده از فناوری های مختلف برای کنترل دما، رطوبت و خلوص هوا در یک فضای بسته است. هدف آن ارائه آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخلی قابل قبول است.

صدای فن کویل ها

فن کویل‌های سری صبا با توجه به تکنولوژی خاص خود کم صدا ترین فن‌کویل ایرانی در بین رقبای خود می­باشد. این فن‌کویل ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا راندمانی بالا به همراه طول عمری طولانی را به همراه دارند.

هیدرونیک

هیدرونیک استفاده از آب مایع یا آب گازی یا محلول آب به عنوان وسیله انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش است. این نام چنین سیستم هایی را از سیستم های نفتی و بخار متمایز می کند.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

برج های الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص 1244 دستگاه فن کویل کانالی و سقفی برای مجتمع مسکونی الزیوم ( آفتاب سابق) به استحضار می رساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشند. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
نظر مدیریت محترم مجتمع الیزیوم در مورد مینی چیلرهای هوا خنک شرکت یکتا تهویه اروند
شهرام ایثاری - عضو هیئت مدیره و مدیر برج های الیزیوم

فن کويل کانالی اروند

همین حالا برای سفارش فن کويل کانالی اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349