فن کویل سقفی نسيم

ما در یکتا تهویه اروند توانسته ایم در راستاي فراهم کردن آسایش بیشــتر و کاهش سطح صدا ، بوسیله دانش فنی در تمامی فن کویل ها صدای خروجی دستگاه را به بهترین شکل ممکن کنترل کنیم. به همین دلیل فن کویل سقفی نسیم را به شما پیشنهاد می کنیم.

فن کویل سقفی
خرید فن کویل سقفی

فن کویل سقفی نسيم

تمامی مدل ها از ورق گالوانیزه با استحکام بالا ساخته شده و مجهز به الکتروموتور و فن سانتریفیوژ کم صدا هستند. استفاده از فین هاي آبی و روکش دار سبب بهبود عملکرد دستگاه و جمع آوري بهتر آب کندانس شده است.

ویژگی های فنی فن کویل سقفی نسيم

  1. ظرفیت هوادهی : 200 تا 1200 CFM
  2. ظرفیت سرمایش : 1/4 تا 11/2 کیلو وات
  3. ظرفیت گرمایش : 2 تا 27/7 کیلو وات

درخواست سفارش محصول

قیمت فن کویل سقفی

مزیت های فن کویل سقفی نسيم

استانداردهای فن کويل‌ نسیم

سرمایش و گرمایش

گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده از فناوری های مختلف برای کنترل دما، رطوبت و خلوص هوا در یک فضای بسته است. هدف آن ارائه آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخلی قابل قبول است.

صدای فن کویل ها

فن کویل‌های سری صبا با توجه به تکنولوژی خاص خود کم صدا ترین فن‌کویل ایرانی در بین رقبای خود می­باشد. این فن‌کویل ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا راندمانی بالا به همراه طول عمری طولانی را به همراه دارند.

هیدرونیک

هیدرونیک استفاده از آب مایع یا آب گازی یا محلول آب به عنوان وسیله انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش است. این نام چنین سیستم هایی را از سیستم های نفتی و بخار متمایز می کند.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

برج های الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص 1244 دستگاه فن کویل سقفی و کانالی برای مجتمع مسکونی الزیوم ( آفتاب سابق) به استحضار می رساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشند. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
نظر مدیریت محترم مجتمع الیزیوم در مورد مینی چیلرهای هوا خنک شرکت یکتا تهویه اروند
شهرام ایثاری - عضو هیئت مدیره و مدیر برج های الیزیوم
خرید فن کویل سقفی

فن کویل سقفی نسیم

همین حالا برای سفارش فن کویل نسیم اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000