فن‌ کويل‌ سقفي نسيم

یکتا تهویه اروند در راستاي فراهم کردن آسایش بیشــتر، کاهش سطح صدا بوده است که بوسیله دانش فنی توانسته ایم در تمامی فن کویل ها صدای خروجی دستگاه را به بهترین شکل ممکن کنترل کنیم.

فن‌ کويل‌ سقفي نسيم

تمامی مدل ها از ورق گالوانیزه با استحکام بالا ساخته شده و مجهز به الکتروموتور و فن سانتریفیوژ کم صدا هستند. استفاده از فین هاي آبی و روکش دار سبب بهبود عملکرد دستگاه و جمع آوري بهتر آب کندانس شده است.

ویژگی های فنی فن‌ کويل‌ سقفي نسيم

  1. ظرفیت هوادهی : ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ CFM
  2. ظرفیت سرمایش : ۱/۴ تا ۱۱/۲ کیلو وات
  3. ظرفیت گرمایش : ۲ تا ۲۷/۷ کیلو وات

درخواست سفارش محصول

مزیت های فن‌ کويل‌ سقفي نسيم

استانداردهای فن کويل‌ نسیم

گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده از فناوری های مختلف برای کنترل دما، رطوبت و خلوص هوا در یک فضای بسته است. هدف آن ارائه آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخلی قابل قبول است.

فن کویل‌های سری صبا با توجه به تکنولوژی خاص خود کم صدا ترین فن‌کویل ایرانی در بین رقبای خود می­باشد. این فن‌کویل ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا راندمانی بالا به همراه طول عمری طولانی را به همراه دارند.

هیدرونیک استفاده از آب مایع یا آب گازی یا محلول آب به عنوان وسیله انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش است. این نام چنین سیستم هایی را از سیستم های نفتی و بخار متمایز می کند.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

برج های الیزیوم
با سلام و احترام
در خصوص ۱۲۴۴ دستگاه فن کویل سقفی و کانالی برای مجتمع مسکونی الزیوم ( آفتاب سابق) به استحضار می رساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشند. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را از عملکرد فن کویل های آن شرکت اعلام میدارد.
شهرام ایثاری - عضو هیئت مدیره و مدیر برج های الیزیوم

فن کويل‌ نسیم

همین حالا برای سفارش فن کویل نسیم اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000