پکيج يونيت هواخنک روفتاپ

مناسب برای کاربردهاي مسکوني کوچک يا متوسط, تجاري مانند مغازه ها، سوپرمارکت ها، ايستگاه هاي خدماتي، سالن نمايش، اداره ها، اتاق هاي فني و محيط هاي توليدي با بار سرمايي کم. طراحی اين پکيج با سيستم‌های مبتنی داکت سازگار میباشد تا قابليت نصب آسان در پشت بام و يا زمين را به همراه داشته باشد.

پکيج يونيت هواخنک روفتاپ اروند

روفتاپ‌های خانگی اروند با نام تجاری اکوپک APEC شناخته می‌شوند. این محصول با طراحی کم حجم و راندمان حرارتی بالا انتخابی مناسب برای اماکن مسکونی می‌باشد.

ویژگی های فنی پکيج يونيت هواخنک روفتاپ

ظرفیت سرمایشی ۱۴ تا ۱۰۰ کیلو وات

عملکرد با هوای کامل برگشتی و تا ۲۰ در صد هوای تازه

قابلیت عملکرد تا دمای ۵۲ °C

دارای کویل‌های انبساط مستقیم و کندانسوری فین-تیوب

درخواست سفارش محصول

مزیت های پکيج يونيت هواخنک روفتاپ اروند​

استانداردهای مورد استفاده در پکيج يونيت هواخنک روفتاپ

رچسب های بهره وری انرژی نشان دهنده کارایی انرژی دستگاه مورد نظر است. وسایلی که در مصرف انرژی کارآمد هستند، برای دستیابی به همان سطح عملکرد نسبت به مدل‌های مشابه با اندازه یا ظرفیت یکسان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

اواپراتورها به دقت مهندسی شده اند تا نرخ انتقال حرارت عالی، جوشاندن مبرد موثر و حمل مطمئن روغن را ارائه دهند. مدارهای پوسته طوری طراحی شده اند که عملکرد بالا با افت فشار کم را برای حفظ توان پمپاژ مورد نیاز ارائه دهند.

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

بن دژکاو
با سلام
پیرو خرید ۸ دستگاه پکیج یونیت از مجموعه یکتا تهویه اروند، این شرکت رضایت خویش را در خصوص کیفیت، زمان ساخت و نصب و راه اندازی دستگاه ها اعلام میدارد.
احمد آقایی - مدیر عامل

پکيج يونيت هواخنک روفتاپ

همین حالا برای سفارش پکيج يونيت هواخنک روفتاپ اروند​ اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000