پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ مناسب برای کاربردهاي مسکوني کوچک يا متوسط, تجاري مانند مغازه ها، سوپرمارکت ها، ايستگاه هاي خدماتي، سالن نمايش، اداره ها، اتاق هاي فني و محيط هاي توليدي با بار سرمايي کم. طراحی اين پکيج با سيستم‌های مبتنی داکت سازگار میباشد تا قابليت نصب آسان در پشت بام و يا زمين را به همراه داشته باشد.

قیمت پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ اروند

روفتاپ‌های خانگی اروند با نام تجاری اکوپک APEC شناخته می‌شوند. این محصول با طراحی کم حجم و راندمان حرارتی بالا انتخابی مناسب برای اماکن مسکونی می‌باشد.

ویژگی های فنی پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

ظرفیت سرمایشی 14 تا 100 کیلو وات

عملکرد با هوای کامل برگشتی و تا 20 در صد هوای تازه

قابلیت عملکرد تا دمای 52 °C

دارای کویل‌های انبساط مستقیم و کندانسوری فین-تیوب

درخواست سفارش محصول

خرید پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

مزیت های پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ اروند​

استانداردهای مورد استفاده در پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

برچسب انرژی

برچسب های بهره وری انرژی نشان دهنده کارایی انرژی دستگاه مورد نظر است. وسایلی که در مصرف انرژی کارآمد هستند، برای دستیابی به همان سطح عملکرد نسبت به مدل‌های مشابه با اندازه یا ظرفیت یکسان، برق کمتری مصرف می‌کنند.

سیستم مدار چیلر

اواپراتورها به دقت مهندسی شده اند تا نرخ انتقال حرارت عالی، جوشاندن مبرد موثر و حمل مطمئن روغن را ارائه دهند. مدارهای پوسته طوری طراحی شده اند که عملکرد بالا با افت فشار کم را برای حفظ توان پمپاژ مورد نیاز ارائه دهند.

چیلر

شیر انبساط ترموستاتیک (TXV) یک دستگاه دریچه گاز خنک کننده و تهویه مطبوع است که مقدار مایع مبرد تزریق شده به اواپراتور سیستم را کنترل می کند - بر اساس دما و فشار خروجی اواپراتور - به نام سوپرهیت.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

بن دژکاو
با سلام
پیرو خرید 8 دستگاه پکیج یونیت از مجموعه یکتا تهویه اروند، این شرکت رضایت خویش را در خصوص کیفیت، زمان ساخت و نصب و راه اندازی دستگاه ها اعلام میدارد.
بن دژکاو
احمد آقایی - مدیر عامل
پکیج یونیت هوا خنک روفتاپ

ثبت سفارش

همین حالا برای سفارش پکيج يونيت هواخنک روفتاپ اروند​ اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

دیگر محصولات شرکت یکتا تهویه اروند

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000