فن کويل‌ زميني و سقفي صبا

سه سرعته بودن فن کویل های  زمینی و سقفی اروند باعث کاهش مصرف انرژی و تامين محيطی راحت و مناسب براي ساکنين می‌گردد.اين فن کويل‌ها بدون هر گونه گوشه تيز براي جلوگيري از بروز هر نوع خطر براي محيط هاي مسکوني طراحي شده اند.

فن کويل‌ زميني و سقفي صبا

فن کویل‌های سری صبا دارای کویل‌های سرمایی و گرمایی آبی-هوایی می باشند؛ آب این کویل­ها توسط سیستم حرارتی موتور خانه و چیلر مرکزی تامین می­گردد و هوایی مطبوع را برای واحدهای مسکونی، دفاتر اداری و هتل ها شما فراهم می‌سازد، همچنین فن کویل‌های صبا به دلیل سادگی انتخابی مقرون به صرفه به نسبت سیستم‌های کانالی مرکزی مانند هواسازها و روفتاپ‌ها می­باشند.

ویژگی های فنی فن کويل‌ صبا

  • ۲.۶ تا ۱۰.۵ کیلووات ظرفیت سرمایشی
  • ۷.۸ تا ۲۸.۹ کیلووات ظرفیت گرمایشی
  • ظرفیت هوادهی ۳۴۰ تا ۲۰۵۰ متر مکعب بر ساعت
  • تحمل افت فشار خارجی تا ۳۰ پاسکال
  • کویل‌های فین-تیوب هیدروفیلیک سرمایشی و گرمایشی
  • فن‎ های دمنده ی سانتریفیوژ به همراه الکتروموتور های سه سرعتی کم صدا ی جریان مستقیم(DC)

درخواست سفارش محصول

مزیت های فن کويل‌ صبا

استانداردهای فن کويل‌ صبا

موتور DC هر یک از دسته موتورهای الکتریکی دوار است که انرژی الکتریکی جریان مستقیم (DC) را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. متداول ترین انواع به نیروهای تولید شده توسط میدان های مغناطیسی متکی هستند.

فن کویل‌های سری صبا با توجه به تکنولوژی خاص خود کم صدا ترین فن‌کویل ایرانی در بین رقبای خود می­باشد. این فن‌کویل ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا راندمانی بالا به همراه طول عمری طولانی را به همراه دارند.

هیدرونیک استفاده از آب مایع یا آب گازی یا محلول آب به عنوان وسیله انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش است. این نام چنین سیستم هایی را از سیستم های نفتی و بخار متمایز می کند.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

چکاد انرژی
با سلام و احترام
در خصوص خرید، نصب و بهره برداری از فن کویل های زمینی مدل صبا تولید شده در شرکت یکتا تهویه اروند ، مراتب رضایتمندی خود را نسبت به محصول خریداری شده اعلام می کنم. در پناه ایزد منان موید و منصور باشید.
مدیر پشتیبانی

فن کويل‌ زميني و سقفي صبا

همین حالا برای سفارش فن کویل صبا اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000