یونیت هیتر اروند

يونيت هيترهای اروند در مدل‌های متنوع عرضه میگردد؛ این تنوع شامل انتخاب انواع سیال با سرعت و میزان دِبی متفاوت هستند که منجر به کاربرد این محصول در سایت در مقیاس وسیع میگردد.

یونیت هیتر اروند

این محصول مناسب گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن‌های سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و … میباشد.یونیت هیترهای شرکت اروند در دو مدل شعله مستقیم و مبدل(کویل) آبی-هوایی عرضه میگردند.
از ویژگی‌های این محصول می توان به قدرت حرارتی زیاد، جاگیری کم مخصوصا در مدل‌های دیواری و سقفی، توزیع بهتر هوای گرم، سرعت زیاد در گرم کردن فضا و قابلیت نصب و پرتاب هوا بصورت افقی و عمودی اشاره کرد.

ویژگی های فنی یونیت هیتر

ظرفیت گرمایشی ۱۱ تا ۴۰ کیلووات کیلووات

ظرفیت هوادهی ۱۱۰۰ تا ۵۲۰۰ متر مکعب بر ساعت

کویل ها تست شده تا ۲۰‌بار فشار

مجهز به شتاب دهنده ی هوا با کاهش مصرف انرژی بین ۵ تا ۱۵ درصد

درخواست سفارش محصول

مزیت های یونیت هیتر اروند

استانداردهای یونیت هیتر اروند

فن کویل‌های سری صبا با توجه به تکنولوژی خاص خود کم صدا ترین فن‌کویل ایرانی در بین رقبای خود می­باشد. این فن‌کویل ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا راندمانی بالا به همراه طول عمری طولانی را به همراه دارند.

کندانسورهای فین و تیوب انواع غالب کندانسورهای مبرد به هوا هستند که به طور گسترده در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید مورد استفاده قرار می گیرند.

فن های محوری از ebm-papst هوا را برای تبادل گرما یا سرما حرکت می دهند. آنها با عمق نصب کم، سطح سر و صدای کم و کارایی عالی خود را تحت تاثیر قرار می دهند.

این محصول در کدام پروژه ها نصب شده است

نظرات مشتریان

برج های مسکونی آفتاب
با سلام و احترام
در خصوص ۱۶ عدد یونیت هیتر به استحضار می رساند که محصولات مذکور نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشند. بدینوسیله ضمن تشکر ، رضایت خود را اعلام میکنیم.
مدیریت برجهای مسکونی آفتاب

یونیت هیتر اروند

همین حالا برای سفارش یونیت هیتر اروند اقدام کنید

عضویت در خبرنامه

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000