تهویه اروند نمایشگاه تاسیسات 1402 انجمن تهویه مطبوع ایران چیلر فن کویل هواساز نمایگشاه بین المللی تهران سرمایش

گزارش نمایشگاه تاسیسات ۱۴۰۲

فهرست مطالب

نمایشگاه‌ها از جمله بزرگ‌ترین فرصت‌ها برای ارتباط مستقیم با مخاطبان، مشتریان و همکاران صنعتی محسوب می‌شوند. نمایشگاه تاسیسات تهران، که هر ساله با حضور پیشگامان صنعت تاسیسات کشور برگزار می‌شود، فرصتی استثنایی برای شرکت‌ها برای نمایش آخرین دستاوردها، فناوری‌ها و خدمات خود.

شرکت یکتا تهویه اروند با توجه به جایگاه برجسته‌اش در صنعت تهویه مطبوع، همواره به دنبال فرصت‌هایی است تا با مخاطبان جدید آشنا شود، بازخوردهای مستقیم از مشتریان خود جمع‌آوری کند و آخرین نوآوری‌ها و محصولات خود را به نمایش بگذارد. به همین دلیل، حضور در نمایشگاه تاسیسات تهران 1402 برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود.

در این گزارش، تلاش شده است تا تجربیات، فعالیت‌ها و نتایج حاصل از حضور شرکت یکتا تهویه اروند در این نمایشگاه مورد بررسی قرار گیرد، تا بتوانیم از این تجربیات در مناسبات تجاری آتی و نمایشگاه‌های بعدی بهره‌مند شویم.

توصیف غرفه

غرفه‌ی شرکت یکتا تهویه اروند به عنوان یکی از نقاط برجسته و جذاب نمایشگاه تاسیسات تهران 1402 طراحی و اجرا شده است. در اینجا، جزئیات مربوط به غرفه و ویژگی‌های آن آورده شده است:

موقعیت و اندازه غرفه

غرفه ما در سالن b38 و در مسیر اصلی بازدیدکنندگان قرار داشت. با اندازه حدود 200 متر مربع، فضای کافی برای نمایش محصولات و ارتباط با مشتریان فراهم آمده بود.

محصولات ارائه شده

محصولات برجسته و جدید شرکت در قسمت‌های مختلف غرفه به نمایش درآمده بودند . در این نمایشگاه دستگاه هواساز تبخیری کامفورتک و چیلر هواخنک به نمایش گذاشته شده بود.

ویژگی‌های خاص

در راستای اثرگذاری  بیشتر، تلاش کردیم از فیلم‌های معرفی محصولات و کارخانه و کاتالوگ های آنلاین جهت معرفی بهینه و اثرگذار استفاده کنیم.

پیشنهاد مطالعه:  آینده هوشمند سازی در صنعت تهویه مطبوع

غرفه شرکت یکتا تهویه اروند با هدف جلب توجه حداکثری و ارتباط بهتر با بازدیدکنندگان به صورت حرفه‌ای طراحی و اجرا شد.

حضور در نمایشگاه‌ها فرصتی استثنایی برای ارتباط با مخاطبان، ارائه محصولات و خدمات و برقراری ارتباطات تجاری است. در طول مدت نمایشگاه، شرکت یکتا تهویه اروند مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را انجام داده است.

ملاقات با بازدیدکنندگان

در نمایشگاه اخیر، نمایندگان و کارشناسان شرکت یکتا تهویه اروند  به طور فعال با بازدیدکنندگان ملاقات کردند، ارائه‌دهنده اطلاعات گسترده‌ای در مورد محصولات و خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد. به منظور فهم بهتر و جمع‌آوری نظرات مرتبط با محصولات و خدمات، یک نظرسنجی طراحی و پیاده‌سازی شد. ضمناً، مواد تبلیغاتی، از جمله بروشورها، کاتالوگ‌ها و نمونه‌های محصول، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. در طی این رویداد، نمایندگان و کارشناسان فروش شرکت با نمایندگان چند شرکت دیگر مذاکره کرده و به برقراری ارتباطات تجاری پرداخته‌اند.

اهم بازدیدها

در این نمایشگاه جناب محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزرات صمت از غرفه یکتا تهویه اروند بازدید کردند و با جناب مهندس شجاعی گفتگو داشتند. ایشان از تلاش مدیران اروند در راستای تولید ملی و رونق به صنعت ساختمان تقدیر بعمل آوردند.

در ادامه جناب مهندس منوچهر شجاعی با مدیران و بنیان گذاران شرکت های نیما تهویه و تهویه دماوند درباره مسائل صنفی و بهبود شرایط صنعت تهویه مطبوع گفتگو و هم افزایی داشتند.

جمع‌بندی

شرکت یکتا تهویه اروند با هدف قوی و برنامه‌ریزی دقیق به نمایشگاه تاسیسات تهران پا گذاشت. غرفه‌ی این شرکت، با طراحی منحصر به فرد و استراتژی‌های ارتباطی موثر، موفق به جلب توجه گسترده‌ی بازدیدکنندگان شد. فعالیت‌های متنوع و هدفمند، از جمله مذاکرات با بازدیدکنندگان، ارائه‌های تخصصی،

پیشنهاد مطالعه:  کویل

از طرف دیگر، مذاکرات تجاری با شرکت‌های دیگر نیز نشان‌دهنده‌ی توانمندی و پتانسیل شرکت در برقراری و توسعه‌ی روابط تجاری است.

با توجه به تمامی این فعالیت‌ها و بازخوردهای دریافتی، می‌توان نتیجه گرفت که حضور شرکت یکتا تهویه اروند در این نمایشگاه نه تنها موفقیت‌آمیز بلکه مؤثر و معنادار بوده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349