1660717568-4

تجلیل از یکتا تهویه اروند در نهمین اجلاس رضایتمندی مشتریان

فهرست مطالب

رضایتمندی مشتریان یک احساس است و برای بهبود رضایتمندی باید آن را به یک شاخص کلی تبدیل کرد.

ما در خانواده بزرگ اروند تلاش می کنیم  همواره صدای مشتریان را در فرآیند تولید و عرضه محصولات در نظر بگیریم.

ما متعهدیم به شنیدن و پاسخ گویی به موقع.

انعکاس صدای مشتریان در فرآیند تولید و توسعه محصولات یعنی برآورده کردن خواسته های ایشان. این امر مسئولیت اجتماعی ما نیست بلکه وظیفه ماست.

به همین دلیل  از یکتا تهویه اروند در نهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد “مشتریمداری و رقابت پذیری ” به عنوان واحد تولیدی پیشگام در صنعت تهویه مطبوع تجلیل بعمل آمد.

شرکت یکتا تهویه اروند با بیش از 30 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع، همواره به رضایت مشتری و مشتری مداری، وفادار بوده و واحد صدای مشتری این شرکت همواره پاسخ‌گوی پیشنهادات و انتقادات مشتریان است. مسئولیت اجتماعی به‌عنوان یکی از اصول بنیادین این شرکت همچنان در بالاترین سطح موردتوجه دست‌اندرکاران قرار دارد. یکتا تهویه ارو ند در رسانه‌های اجتماعی تعامل خود را با مخاطبان در سطح بالایی حفظ کرده است؛ پیشگام در صنعت تهویه مطبوع ست  و با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز منطبق با استانداردهای بین‌المللی، به کیفیت و مرغوبیت محصول توجه ویژه دارد.

مهم‌ترین محورهای ارزیابی صاحبان صنایع در این اجلاس عبارت است از: اندازه‌گیری و تحلیل سطح رضایتمندی مشتریان، ارتقای سطح رضایتمندی و رسیدن به وفادارسازی مشتریان، تأکید بر بهبود استانداردسازی و خدمات باکیفیت در شرایط کرونا، رعایت حقوق مصرف‌کننده در شرایط بحرانی، استفاده از فناوری‌های به‌روز ارتباط ‌جمعی در جهت جذب و حفظ مشتری در دوران کرونا، مسئولیت اجتماعی شرکتی و رضایتمندی مشتریان، توانمندی واحد صدای مشتری در مجموعه؛ که یکتا تهویه اروند توانسته است از امتیاز ارزنده‌ای در این زمینه برخوردار شود.

پیشنهاد مطالعه:  انواع سیستم های متداول HVAC

درگاه های ارتباطی:
سایت : www.arvandcorp.com

ایمیل : Arvand@arvandcorp.com

شماره تماس: 02151041000

 

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349