مبانی تعمیرات و نگهداری در تاسیسات مكانیكی (مبانی نگهداری سیستم های HVAC)

  •  ارائه مدرک پس از قبولی در آزمون آنلاین
  •  امکان ارتباط با استاد جهت پاسخ به سوالات
  •  دپارتمان: تاسیسات و تهویه مطبوع
آیا نیاز به آموزش بررسی تعمیر و نگهداری سیستم HVAC دارید؟ از این گذشته، ممکن است سیستمی داشته باشید که تنها یک یا دو سال از عمر آن می گذرد. و حتی اگر سیستم HVAC شما چندین سال از عمر آن گذشته باشد، به نظر می رسد که به خوبی کار می کند. با این حال، سیستم های HVAC به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند. اینجوری بهش فکر کن تصور کنید یک ماشین کاملا نو خریده اید. پول زیادی خرجش کردی آیا معاینات منظم و تمام خدمات نگهداری مورد نیاز را نادیده می گیرید؟ احتمالا نه. اگر وسیله نقلیه شما قدیمی تر است و می خواهید آن را در جاده نگه دارید و مدت طولانی تری کارآمد باشد، تعمیر و نگهداری و چکاپ های منظم ضروری است. در مورد سیستم HVAC هم همینطور است. اگر در یک واحد گرمایش یا سرمایش جدیدتر سرمایه گذاری کرده اید، می خواهید مطمئن شوید که به طور موثر کار می کند و به ازای پولی که برای آن پرداخت کرده اید، ارزش دریافت می کنید. اگر سیستم تهویه مطبوع شما به پایان عمر متوسط 10 تا 15 ساله خود نزدیک می شود، اما برنامه ای برای خرید سیستم جدیدتر ندارید، ضروری است که سیستم قدیمی خود را به طور منظم سرویس کنید.
  • چرا باید یک برنامه نگهداری سالانه HVAC داشته باشید؟
  • چک لیست نگهداری پیشگیرانه HVAC
  • چک لیست تعمیر و نگهداری بهار/تابستان
  • چک لیست پاییز/زمستان تعمیر و نگهداری
  • راهنمای تعمیر و نگهداری HVAC
  • هنگامی که به یک برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه HVAC نیاز دارید، روی لوله کشی، گرمایش و سرمایش دیوید لیروی حساب کنید

بیمه تضمین یادگیری

رسالت ما برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و کاربردی و یادگیری کامل دانشجویان می باشد. در همین راستا طرح “بیمه تضمینی یادگیری “ را طراحی و به مرحله اجرا رساندیم. این طرح جهت بالا بردن سطح کیفی دوره های آموزشی و ارتباط بین اساتید و دانشجویان و رفع نگرانی آموزش کامل و تکرار چندین باره دروس آموزشی به صورت آفلاین و آنلاین می باشد. بر اساس این طرح کلیه دانشجویانی که بسته های آموزشی آفلاین ما را خریداری نمایند امکان حضور در دوره آنلاین و حضوری درس مربوطه در اولین دوره براساس زمانبندی “تقویم آموزشی دوره های حضوری و آنلاین “ را خواهند داشت و همچنین دانشجویانی که دوره های آنلاین و حضوری ما شرکت کنند امکان دسترسی به بسته آموزشی آفلاین درس مربوطه را خواهند داشت. امید است با ارائه خدمات آموزشی این مجموعه مهندسین و دانشجویان عزیزمان تخصص لازم جهت کسب شغل مناسب خود را بدست آورده و در جایگاه مطلوب خود فعالیت کنند.

فرم ثبت نام

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

جواب خود را نیافتید؟ با ما در تماس باشید

ثبت درخواست

با ما در تماس باشید، در اسرع وقت پاسخ شما را میدهیم

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349