مدلسازی و طراحی Solid works مقدماتی فشرده

Solidworks سالیدورک یک نرم افزار بسیار پیشرفته و گسترده در جهت طراحی و شبیه سازی سازه‌های صنعتی تخصصی به صورت سه بعدی می‌باشد. کاربران با استفاده از نرم افزار Solidworks این امکان را دارند که اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی‌ها ، دستگاه مختصات جدید ، پلان‌ها با آفست کردن صفحه ، منحنی‌های مارپیچ ، چرخش پروفیل حول یک محور، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیای سه بعدی و غیره نمایید. این نرم افزار قابل توجه گروه بسیار بزرگی از مهندسان و دانشجویان رشته‌های مختلف من جمله رشته های مهندسی مکانیک ، نقشه کشی صنعتی، مهندسی صنایع و غیره بوده است زیرا نسبت به نرم افزارهای متشابه موجود در بازار از محیط کاربری بسیار ساده‌تری بر خوردار است و در عین حال به گروهی از پیشرفته ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای طراحی و مدلسازی نیز مجهز می‌باشد. از سرفصل‌های ارائه شده در دوره نقشه کشی صنعتی با نرم افزار SOLID WORKS مقدماتی می‌توان به مدلسازی در محیط Part: دستورات ترسیمی و ویرایشی، اصول مدلسازی، گزارش گیری: نسبت دادن مواد، نمایش گرافیکی ترسیمات، اندازه گیری، محاسبه جرم، مونتاژ قطعات در محیط Assembly: روشهای فراخوانی، مونتاژ، نقشه انفجاری، قطعات استاندارد، کنترل روابط بین قطعات، عملیات پس از مونتاژ اشاره کرد. برای آگاهی از سرفصل‌های کامل این دوره آموزشی به بخش "سرفصل‌های دوره" در همین صفحه مراجعه کنید. با شرکت در دوره آموزش تخصصی نقشه کشی صنعتی با نرم افزار SOLID WORKS مقدماتی مجتمع آموزش عالی آزاد نوین پارسیان شما مهندسین، دانشجویان و متخصصان گرامی می‌توانید تحت نظر برترین اساتید کشور در زمینه نرم افزار انسیس و با سابقه فعالیت در پروژه‌های مهم کشوری و ملی، با تمامی نکات نرم افزار SOLID WORKS آشنا شوید و تکنیک‌های آن را فرا بگیرید. همینطور در نرم افزار Solidworks بخش‌های مجزایی برای انجام فعالیت‌هایی همانند مدل سازی ، جوش کاری ، عملیات ورق کاری ، ریخته گری ، تحلیل تنش ، قالب سازی ، مدلسازی رفتارهای مختلف قطعات و مقاومت قطعه تحت بار گذاری‌های گوناگون وجود دارد. علاوه بر این در این نرم افزار ابزارهای جانبی مفیدی همانند Cosmos-SolidCAMGeartrax و غیره قرار گرفته که می‌توان از آنها برای انجام پروژه‎‌های مرتبط با ماشینکاری و یا تحلیل قطعات نیز استفاده کرد.

عنوان دلخواه

بیمه تضمین یادگیری رسالت ما برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و کاربردی و یادگیری کامل دانشجویان می باشد. در همین راستا طرح “بیمه تضمینی یادگیری “ را طراحی و به مرحله اجرا رساندیم. این طرح جهت بالا بردن سطح کیفی دوره های آموزشی و ارتباط بین اساتید و دانشجویان و رفع نگرانی آموزش کامل و تکرار چندین باره دروس آموزشی به صورت آفلاین و آنلاین می باشد. بر اساس این طرح کلیه دانشجویانی که بسته های آموزشی آفلاین ما را خریداری نمایند امکان حضور در دوره آنلاین و حضوری درس مربوطه در اولین دوره براساس زمانبندی “تقویم آموزشی دوره های حضوری و آنلاین “ را خواهند داشت و همچنین دانشجویانی که دوره های آنلاین و حضوری ما شرکت کنند امکان دسترسی به بسته آموزشی آفلاین درس مربوطه را خواهند داشت. امید است با ارائه خدمات آموزشی این مجموعه مهندسین و دانشجویان عزیزمان تخصص لازم جهت کسب شغل مناسب خود را بدست آورده و در جایگاه مطلوب خود فعالیت کنند.

فرم ثبت نام

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

جواب خود را نیافتید؟ با ما در تماس باشید

ثبت درخواست

با ما در تماس باشید، در اسرع وقت پاسخ شما را میدهیم

تماس مستقیم با واحد فروش
021-5104000


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arvandcorp/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349